25

Byt č.25 (4+kk ) | Třetí patro

Základní informace

Označení bytu: byt č. 25

Kategorie bytu: byt 4+kk

Chodba: 10.24 m2

WC: 1.26 m2

Obývací pokoj s jídelnou + kk: 27.6 m2

Koupelna + wc: 3.98 m2

Pokoj: 9.82 m2

Pokoj: 11.6 m2

Ložnice: 13.8 m2

Balkón: 18.71 m2

Užitná plocha bytu: 78.3 m2

Celková plocha vč. balkónu: 97.01 m2

Plocha bytu dle NV: 82.87 m2

Byt se nachází ve 3.np objektu, orientace bytu: severozápad, jihozápad a jihovýchod

Byt č.25

Součástí bytu není dodávka zobrazené kuchyňské linky ani nábytkového vybavení (zobrazeno čárkovaně). Toto vybavení je zobrazeno pro představu o možnosti zařízení bytu.

Byt č.25

Míst a zakladače

- plánek rozložení parkovacích míst a zakladačů (2PP)

V uvedené ceně je zahrnuta bytová jednotka, kompletně dostavěna do sta procent (včetně finálních povrchů jako obklady, dlažby, podlahy, zařizovacích předmětů v koupelnách a wc, včetně bidetových spršek, interiérových dveří – vše ve vysokém standardu) a to včetně DPH. Každá bytová jednotka disponuje balkónem, terasou či lodžii. K bytovým jednotkám je také možnost přikoupit samostatně parkovací stání ( standartní či v „ zakladačích“).

Rezidence nad Berounkou naplní Vaše představy v podobě moderního, a přesto rodinného bydlení při zachovaní vysokých standartu stavebních materiálů, technologických postupů a moderního pojetí bydlení.

Izolační trojskla proti zajištění izolace hluku, stejně tak jako zpětné získávaní tepla (rekuperace) v každé bytové jednotce s vlastním ovládáním, nezávisle na jiných prostorách bytového domu, je samozřejmostí.

Ekonomické vytápění zajišťuje kaskáda tepelných čerpadel, podlahové vytápění se zónovou regulací jednotlivých místností. V rámci klientských změn je možné v nejvyšším patře zhotovit přípravu pro klimatizační jednotky.