21

Byt č.21 (3+kk ) | Druhé patro

Základní informace

Označení bytu: byt č. 21

Kategorie bytu: byt 3+kk

Chodba: 9.34 m2

WC: 1.31 m2

Obývací pokoj s jídelnou + kk: 33.73 m2

Koupelna + wc: 6.31 m2

Pokoj: 16.18 m2

Ložnice: 16.52 m2

Balkón: 7.25 m2

Užitná plocha bytu: 83.39 m2

Celková plocha vč. balkónu: 90.64 m2

Plocha bytu dle NV: 87.62 m2

Byt se nachází ve 2.np objektu, orientace bytu: jihovýchod, severovýchod a severozápad

Byt č.21

Součástí bytu není dodávka zobrazené kuchyňské linky ani nábytkového vybavení (zobrazeno čárkovaně). Toto vybavení je zobrazeno pro představu o možnosti zařízení bytu.

Byt č.21

Míst a zakladače

- plánek rozložení parkovacích míst a zakladačů (2PP)

V uvedené ceně je zahrnuta bytová jednotka, kompletně dostavěna do sta procent (včetně finálních povrchů jako obklady, dlažby, podlahy, zařizovacích předmětů v koupelnách a wc, včetně bidetových spršek, interiérových dveří – vše ve vysokém standardu) a to včetně DPH. Každá bytová jednotka disponuje balkónem, terasou či lodžii. K bytovým jednotkám je také možnost přikoupit samostatně parkovací stání ( standartní či v „ zakladačích“).

Rezidence nad Berounkou naplní Vaše představy v podobě moderního, a přesto rodinného bydlení při zachovaní vysokých standartu stavebních materiálů, technologických postupů a moderního pojetí bydlení.

Izolační trojskla proti zajištění izolace hluku, stejně tak jako zpětné získávaní tepla (rekuperace) v každé bytové jednotce s vlastním ovládáním, nezávisle na jiných prostorách bytového domu, je samozřejmostí.

Ekonomické vytápění zajišťuje kaskáda tepelných čerpadel, podlahové vytápění se zónovou regulací jednotlivých místností. V rámci klientských změn je možné v nejvyšším patře zhotovit přípravu pro klimatizační jednotky.