20

Byt č.20 (2+kk ) | Druhé patro

Základní informace

Označení bytu: byt č. 20

Kategorie bytu: byt 2+kk

Chodba: 5.08 m2

Obývací pokoj s jídelnou + kk: 20.06 m2

Koupelna + wc: 4.64 m2

Ložnice: 13.97 m2

Balkón: 7.25 m2

Užitná plocha bytu: 43.75 m2

Celková plocha vč. balkónu: 51 m2

Plocha bytu dle NV: 46.22 m2

Byt se nachází ve 2.np objektu, orientace bytu: jihovýchod

Byt č.20

Součástí bytu není dodávka zobrazené kuchyňské linky ani nábytkového vybavení (zobrazeno čárkovaně). Toto vybavení je zobrazeno pro představu o možnosti zařízení bytu.

Byt č.20

Míst a zakladače

- plánek rozložení parkovacích míst a zakladačů (2PP)

V uvedené ceně je zahrnuta bytová jednotka, kompletně dostavěna do sta procent (včetně finálních povrchů jako obklady, dlažby, podlahy, zařizovacích předmětů v koupelnách a wc, včetně bidetových spršek, interiérových dveří – vše ve vysokém standardu) a to včetně DPH. Každá bytová jednotka disponuje balkónem, terasou či lodžii. K bytovým jednotkám je také možnost přikoupit samostatně parkovací stání ( standartní či v „ zakladačích“).

Rezidence nad Berounkou naplní Vaše představy v podobě moderního, a přesto rodinného bydlení při zachovaní vysokých standartu stavebních materiálů, technologických postupů a moderního pojetí bydlení.

Izolační trojskla proti zajištění izolace hluku, stejně tak jako zpětné získávaní tepla (rekuperace) v každé bytové jednotce s vlastním ovládáním, nezávisle na jiných prostorách bytového domu, je samozřejmostí.

Ekonomické vytápění zajišťuje kaskáda tepelných čerpadel, podlahové vytápění se zónovou regulací jednotlivých místností. V rámci klientských změn je možné v nejvyšším patře zhotovit přípravu pro klimatizační jednotky.